18/06/2024
18.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Gjoba për 518 qytetarë për mosmbajtje të maskës

Në 24 orët e fundit në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut lidhur me masën për mosmbajtje të mbrojtjes personale në fytyrë janë regjistruar 518 shkelje, ka bërë të ditur Ministria e Punëve të Brendshme.

Prej atje apelojnë deri te qytetarët t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim të përballjes me Kovid-19. fab/

Të fundit