18/06/2024
27.6 C
Tetovo

Të tjera lajme

Live/ Kryeministri Albin Kurti arrin në Çair, pritet nga shumë qytetarë! (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka arritur në Çair ku do të bëhet përurimi i rrugës “Adem Demaçi”. Ai është pritur nga kryetari i komunës së Carit, Visar Ganiu, si dhe kryetarët e Lëvizjes BESA, Alternativës dhe Lëvizjes Demokratike.

Të fundit