18/06/2024
18.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Mickoski: Pres fitore në zgjedhjet lokale

Kreu i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski në një intervistë për javoren Fokus deklaroi se partia të cilën e udhëheq është më e madhja dhe më e organizuara në vend. Ai gjithashtu tha se pret fitore në zgedhjet lokale që do të mbahen në vjeshtë të këtij viti.

Duke foluar në lidhje me koalicionet e mundshme me parti tjera politike Mickoski tha se të gjitha kartat janë në tryezë dhe se të gjitha opsionet janë në lojë pasi bëhet fjalë për zgjedhje lokale. /SHENJA/

Të fundit