02/03/2024
13.1 C
Tetovo

Të tjera lajme

Sulmohet i punësuari në një depo për materiale ndërtimore në Gostivar

Njëzet e katër vjeçari B.K. nga Gostivari, dje (07-shkurt) në orën 17:40 në SPB-Tetovë ka raportuar se rreth orës 14:45 në një depo për materiale të ndërtimit në Gostivar është sulmuar fizikisht nga një person, i cili nuk ishte i kënaqur me dorëzimin e materialeve që kishte kërkuar. Janë ndërmarrë masat për zbardhjen dhe dokumentimin e rastin.

Të fundit