21/04/2024
4.5 C
Tetovo

Të tjera lajme

Tre persona me armë grabisin një 27-vjeçar në Saraj

Para një banke dje në Saraj të Shkupit, tre persona duke kërcënuar me pushkë automatike, kanë grabitur një 27-vjeçar nga fshati Krushopek.

Siç informojnë nga Ministria e Brendshme, grabitësit morën një thes me para dhe u larguan nga vendi i ngjarjes.

Po merren masa për zbardhjen e rastit./Telegrafi/

Të fundit