13/08/2022
19.9 C
Tetovo

Arkiva Mujore Nëntor, 2019

Browse our exclusive articles!

Gjeniu 9-vjeçar po diplomohet në universitet

Një fëmijë nga Belgjika do diplomohet në Universitet. Gjeniu 9-vjeçar shkon në universitet për të marrë diplomën e bachelor. Laurent Simons po studion inxhinieri elektrike...

MBYLLET PËRKOHËSISHT, PJESA E RRUGËS BREZOVICË-QENDRA E SKIJIMIT

Ju njoftojmë se për shkak të zhvillimit të punimve -asfaltimit të segmentit të rrugës R210 (Brezovicë-Qendra e Skijimit), që nga sot 15 nëntor e...

Në shtëpinë e deputetes së LSDM gjenden dokumente për rastin “Monstra” dhe “rastin e Kumanovës”

Dokumente konfidenciale që kanë të bëjnë me rastin “Monstra” dhe rastin e Kumanovës janë gjetur gjatë bastisjes së shtëpisë së deputetes së LSDM-së, Frosina...

Micotakis: Evropa edhe krahas përmbajtshmërisë, i mban dyert e hapura për Ballkanin Perëndimor

E shfrytëzoj mundësinë, besoj duke ia shprehur qëndrimin edhe kryeministrit Borisov, për të siguruar se Evropa edhe krahas përbajtshmërisë, i mban dyert e hapura...

Në Manastir fillon Festivali internacional i Muzikës së botës

Me koncert të Heli Siekinen,  artiste e njohur nga Finlanda,  sonte në Manastir fillon edicioni i 11-të i Festivalit internacional të Muzikës së botës. Heli...

Popular

Kafe n’shesh! BESA hap tendën ku qytetarët mund të njoftohen me 8 pikat e listës “Shumicë për Tetovën”

Kandidatët për Këshillin Komunal të Tetovës nga Lëvizja BESA,...

21 vite nga Marrëveshja e Ohrit

Përvjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, marrëveshje...

Shtetasit e huaj lënë monedha false prej një dhe dy euro në pikpagesat e Maqedonisë

Punonjësit e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore të Maqedonisë...

Abdullah Osmani ; Ne kemi çdo ditë, ditë ndërkombëtare sepse ASH na besoi dhe i dha ZË rinisë

Bartësi i listës për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët...
spot_imgspot_img