13/08/2022
24.7 C
Tetovo

Arkiva Mujore Janar, 2020

Browse our exclusive articles!

Gropa në rrugë “gëlltit” autobusin me pasagjerë | VIDEO

GTë paktën gjashtë njerëz janë vrarë dhe 16 të tjerë u plagosën pasi një gropë e madhe e hapur rishtaz në rrugë përpiu një...

Oqeanet ngrohen sikur të ishin hedhur 3.6 miliardë bomba mbi to

Temperaturat e oqeanit arritën nivele rekord në vitin 2019, me ritmin me të cilin ata ngrohen, duke sugjeruar që planeti në të cilin jetojmë...

Gjumi i keq dëmton më së shumti meshkujt

Vitet e fundit, ka pasur një numër në rritje studimesh që adresojnë studimin e gjumit, mirëqenien e gjumit dhe efektet negative të gjumit të...

Real Madrid me ofertë të çmendur për Milan Skriniar

Skuadra madrilene është në kërkim të një mbrojtësi, për të përforcuar edhe më shumë repartin defansiv të skuadrës. Sllovaku është një ndër qendërmbrojtësit më të...

Ja cilat janë 20 klubet më të pasura të vitit 2020

Barcelona është klubi më i pasur i vitit 2020. Skuadra katalunase ka tejkaluar Real Madridi për tu bërë klubi më i pasur në botë. Kampionët spanjoll...

Popular

Kafe n’shesh! BESA hap tendën ku qytetarët mund të njoftohen me 8 pikat e listës “Shumicë për Tetovën”

Kandidatët për Këshillin Komunal të Tetovës nga Lëvizja BESA,...

21 vite nga Marrëveshja e Ohrit

Përvjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, marrëveshje...

Shtetasit e huaj lënë monedha false prej një dhe dy euro në pikpagesat e Maqedonisë

Punonjësit e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore të Maqedonisë...

Abdullah Osmani ; Ne kemi çdo ditë, ditë ndërkombëtare sepse ASH na besoi dhe i dha ZË rinisë

Bartësi i listës për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët...
spot_imgspot_img