13/08/2022
19.9 C
Tetovo

Arkiva Mujore Qershor, 2020

Browse our exclusive articles!

Komuna e Dibrës iu bën thirrje qytetarëve që rreptësisht t’i respektojnë rekomandimet dhe rregullat e sjelljes

Komuna e Dibrës iu bëri thirrje qytetarëve që edhe më tutje të jenë shembullorë në respektimin e rekomandimeve për mbrojtje dhe rregullave gjatë qëndrimit...

E premtja, 5 qershori, para Ditës së Shpirtrave, ditë jo pune për qytetarët e besimit ortodoks

E premtja, para Ditës së Shpirtrave 5 qershori, është ditë jo pune pune për qytetarët nga besimi ortodoks në Republikën e Maqedonisë së Veriut,...

Prej sot subvencione për biçikleta dhe trotinetë elektrikë për shkupjanët

Qyteti i Shkupit sot do t’i publikojë thirrjet publike për ndarjen e subvencioneve për biçikleta dhe trotinetë elektrikë në vitin 2020. Risi këtë vit, siç...

Fillon regjistrimi i nxënësve në klasë të parë, pauza prej 20 minutave midis termineve për bisedë me çdo fëmijë

Në shkollat fillore në vend prej sot e deri më 30 qershor do të regjistrohen nxënësit në klasën e parë për vitin shkollor 2020/2021...

Carovska, Mançevski, Zabërçanec dhe Ganiu në vetizolim

Dy anëtarë të Qeverisë dhe një këshilltar janë në vetizolim të detyrueshëm pasi kishin pasur kontakt me nënkryetarin e LSDM-së, Muhamed Zekiri i cili...

Popular

Kafe n’shesh! BESA hap tendën ku qytetarët mund të njoftohen me 8 pikat e listës “Shumicë për Tetovën”

Kandidatët për Këshillin Komunal të Tetovës nga Lëvizja BESA,...

21 vite nga Marrëveshja e Ohrit

Përvjetori i nënshkrimit të Marrëveshjes Kornizë të Ohrit, marrëveshje...

Shtetasit e huaj lënë monedha false prej një dhe dy euro në pikpagesat e Maqedonisë

Punonjësit e Ndërmarrjes Publike për Rrugë Shtetërore të Maqedonisë...

Abdullah Osmani ; Ne kemi çdo ditë, ditë ndërkombëtare sepse ASH na besoi dhe i dha ZË rinisë

Bartësi i listës për këshilltarë nga Aleanca për Shqiptarët...
spot_imgspot_img