29/06/2022
20.8 C
Tetovo

Arkiva Mujore Dhjetor, 2020

Browse our exclusive articles!

DOGANA KA SHPALLUR KONKURS PËR PUNËSIMIN E 119 PERSONAVE

Drejtoria e Doganave kërkon 119 të punësuar për kohë të caktuar në më shumë pozicione për shkak vëllimit të shumtë të punës, raporton SHENJA. Nga...

Qytetarët me thirrje anonime do të mund t’i zbulojnë ahengjet për natën e vitit të ri

MPB fillon me projektin linjë telefonike falas në të cilën qytetarët do të mund ti paraqesin ahengjet e palejuara dhe mbledhimet të më shumë...

Hapja e hapësirave të reja të ISHT në Tetovë

Në Tetovë sot do të hapen hapësirat e reja të Inspektoratit Shtetëror të Punës. Në hapjen e hapësirave të reja të ISHP do të marrin...

SEKRETARI AZIRI MORRI ÇMIMIN GRAND PRIX PËR KONTRIBUTIN E DHËNË NË KULTURËN SHQIPTARE

Sekretari shtetëror në Ministrinë e Kulturës së Republikës së Maqedonisë së Veriut, z.Valmir Aziri morri çmimin Grand Prix, për kontributn e tij të dhënë...

LSDM: Qeveria mbetet e përkushtuar në luftën për mbrojtjen e mjedisit jetësor

Qeveria e udhëhequr nga LSDM-ja mbetet e përkushtuar në luftën e fortë dhe të pakompromistë për mbrojtjen e mjedisit. Kështu theksohet në kumtesën e LSDM-së,...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img