04/12/2023
1.9 C
Tetovo

Të tjera lajme

Shënohet rasti i tretë me koronavirus në Kosovë

Shkon në tre numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë. Dy rastet e para janë konfirmuar dje.

Rezultatet kanë dalë pozitive edhe për një familjar të 77-vjeçarit nga Vitia.

Mbrëmë, Qeveria e Kosovës ka marrë vendim që t’i ndalojë hyrje-daljet në komunat Klinë dhe Viti, ku kanë banuar dy personat e infektuar.

© SYRI.net

Të fundit