19/06/2024
29.7 C
Tetovo

Të tjera lajme

(VIDEO) Persona të maskuar janë futur me makinë që bartën kufoma në fushën e një ndeshje futbolli në Angli

Një miqësore para-sezonale midis Dunston UTS dhe Gateshead u braktis pasi persona të maskuar hyrën me makinë  funerali  në fushë.

Sipas një mbështetësi të Gateshead që foli për BBC, postera u hodhën nga dritarja e një makine tjetër të argjendtë përpara se “dy persona me maska ​​skijimi” të dilnin nga makina për bartjen e kufomave, të hipnin në makinën e dytë dhe të iknin.

“Për shkak të një incidenti në fushë që ndodhi pak pas përfundimit të pjesës së parë, ndeshja e sotme u braktis nga arbitri”, njoftoi Gateshead në Twitter.

 

 

 

Të fundit