28/06/2022
31.5 C
Tetovo

Arkiva Mujore Qershor, 2021

Browse our exclusive articles!

Aksident i rëndë në Shkup, disa të lënduar

Para pak orësh ka ndodhur një aksident komunikacioni në rrugën “Arradhat partizane” në Shkup ku kanë marrë pjesë tre vetura, përcjell Telegrafi Maqedoni. Sipas informacioneve...

Regjistrimi duhet të kryhet në shtator, thotë Zaev

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është kthyer të flas për regjistrimin e popullatës dhe banesave në vend, duke thënë se i njejti...

Qeveria dëshiron që viti i ri shkollor të jetë me prani fizike – tha Carovska

Ministrja e Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska dhe Qeveria duan që viti i ri shkollor të zhvillohet me prani fizike. Këtë e ka bërë të...

Një banore e Shkupit ka marrë kredi me letërnjoftimin e dikujt tjetër

SBP e Ohrit ka ngritur padi penale kundër D.N. (24) nga Shkupi, për shkak të ekzistencës së bazave të dyshimit për kryerjen e veprës...

6 raste të reja, asnjë i vdekur në 24 orët e fundit nga KOVID-19

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë regjistruar 6 raste të reja me koronavirus, teksa janë bërë 3.147. Rastet janë evidentuar...

Popular

Turisti bie në greminë në Malin e Çikës, nuk dihet gjendja shëndetësore

Një turist ka rënë në greminë në malin e...

Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit në Kuvend (VIDEO)

Deputeti i BDI-së, Arbër Ademi deklarohet rreth incidentit të...

Reagim i LSM-së për vendimin që të dielën të punojnë tregtarët në vendet turistike

LSM-ja me të drejtë, që nga fillimi i procesit...
spot_imgspot_img