01/06/2023
21.4 C
Tetovo

Mickoski: Do të bëjmë gjithçka që kemi në dorë që këto dy parti BDI dhe LSDM të jenë opozitë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot informoi se për...

Rezultatet zyrtare të zgjedhjeve në Turqi: Erdogan fitoi me një diferencë prej më shumë se dy milionë vota

Presidenti aktual turk Rexhep Taip Erdogan fitoi 52.18 për...

(VIDEO) Faqet e përgjakura dhe syzet e thyera skandali në përleshjen e deputetëve në parlamentin bullgar

Një tentativë për përplasje fizike, si pështyrë dhe shtyrje...

Enti Gjerman i Statistikave: Maqedonia e Veriut ka shpenzime më të ulëta për jetesë në Evropë

Shpenzimet për jetesë në Maqedoninë e Veriut janë më...

Fresh stories

Today: Browse our editor's hand picked articles!

Një tetovar ka ndërruar jetë në aksidentin në rrugën Ohër-Kërçovë

Një person ka humbur jetën, ndërsa tre të tjerë...

Bekteshi: Me procesin e digjitalizimit në shtet do të racionalizohen edhe tarifat parafiskale

Tarifat parafiskale shpesh përmenden nga komuniteti i biznesit si...

Për Edi Ramën dhe Ali Ahmetin: Dilni nga “Ballkani i Hapur” i Serbisë së ministrit të Millosheviçit e ndihmojeni Kosovën

Shkruan Ekrem Krasniqi, Bruksel Në momentet kur Serbia e Aleksandar Vuçiçit...

Prej sot “shkrihen” çmimet e produkteve bazë në RMV, nuk pritet shtrenjtim

Prej sot pushon së qeni i vlefshëm vendimi i...

Arrestohet një i dyshuar për vrasjen e dyfishtë në “Shisha Bar”

Është arrestuar njëri nga të dyshuarit për përfshirje në...

Për Edi Ramën dhe Ali Ahmetin: Dilni nga “Ballkani i Hapur” i Serbisë së ministrit të Millosheviçit e ndihmojeni Kosovën

Shkruan Ekrem Krasniqi, Bruksel Në momentet kur Serbia e Aleksandar Vuçiçit është duke sulmuar sovranitetin e Kosovës dhe presioneve të rrepta ndaj Kosovës për ta shndërruar atë...

Rrahu gruan dhe fëmijën, arrestohet 36-vjeçari nga Gostivari

Mbrëmjen e djeshme (31 maj) rreth orës 21:25, në...

Kërcënoi prindërit , arrestohet i riu nga Tetova

Natën (1 qershor), dhjetë minuta pas mesnate, policët e...

Popular

Mickoski: Do të bëjmë gjithçka që kemi në dorë që këto dy parti BDI dhe LSDM të jenë opozitë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot informoi se për...

(VIDEO) Faqet e përgjakura dhe syzet e thyera skandali në përleshjen e deputetëve në parlamentin bullgar

Një tentativë për përplasje fizike, si pështyrë dhe shtyrje...

Enti Gjerman i Statistikave: Maqedonia e Veriut ka shpenzime më të ulëta për jetesë në Evropë

Shpenzimet për jetesë në Maqedoninë e Veriut janë më...

Një tetovar ka ndërruar jetë në aksidentin në rrugën Ohër-Kërçovë

Një person ka humbur jetën, ndërsa tre të tjerë...

Join or social media

For even more exclusive content!

Breaking

Politics

spot_imgspot_img

Celebrity
Lifestyle

Mickoski: Do të bëjmë gjithçka që kemi në dorë që këto dy parti BDI dhe LSDM të jenë opozitë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot informoi se për...

Rezultatet zyrtare të zgjedhjeve në Turqi: Erdogan fitoi me një diferencë prej më shumë se dy milionë vota

Presidenti aktual turk Rexhep Taip Erdogan fitoi 52.18 për...

(VIDEO) Faqet e përgjakura dhe syzet e thyera skandali në përleshjen e deputetëve në parlamentin bullgar

Një tentativë për përplasje fizike, si pështyrë dhe shtyrje...

Enti Gjerman i Statistikave: Maqedonia e Veriut ka shpenzime më të ulëta për jetesë në Evropë

Shpenzimet për jetesë në Maqedoninë e Veriut janë më...

Një tetovar ka ndërruar jetë në aksidentin në rrugën Ohër-Kërçovë

Një person ka humbur jetën, ndërsa tre të tjerë...

Bekteshi: Me procesin e digjitalizimit në shtet do të racionalizohen edhe tarifat parafiskale

Tarifat parafiskale shpesh përmenden nga komuniteti i biznesit si...

Food & travel

Mickoski: Do të bëjmë gjithçka që kemi në dorë që këto dy parti BDI dhe LSDM të jenë opozitë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot informoi se për...

Rezultatet zyrtare të zgjedhjeve në Turqi: Erdogan fitoi me një diferencë prej më shumë se dy milionë vota

Presidenti aktual turk Rexhep Taip Erdogan fitoi 52.18 për...

(VIDEO) Faqet e përgjakura dhe syzet e thyera skandali në përleshjen e deputetëve në parlamentin bullgar

Një tentativë për përplasje fizike, si pështyrë dhe shtyrje...

Enti Gjerman i Statistikave: Maqedonia e Veriut ka shpenzime më të ulëta për jetesë në Evropë

Shpenzimet për jetesë në Maqedoninë e Veriut janë më...
spot_imgspot_img

Exclusive content

Recent posts
Latest

Mickoski: Do të bëjmë gjithçka që kemi në dorë që këto dy parti BDI dhe LSDM të jenë opozitë

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot informoi se për takimin e lidershipit të paralajmëruar nga kryeministri Dimitar Kovaçevski, nuk ka ftesë zyrtare për takim,...

Rezultatet zyrtare të zgjedhjeve në Turqi: Erdogan fitoi me një diferencë prej më shumë se dy milionë vota

Presidenti aktual turk Rexhep Taip Erdogan fitoi 52.18 për...

(VIDEO) Faqet e përgjakura dhe syzet e thyera skandali në përleshjen e deputetëve në parlamentin bullgar

Një tentativë për përplasje fizike, si pështyrë dhe shtyrje...

Enti Gjerman i Statistikave: Maqedonia e Veriut ka shpenzime më të ulëta për jetesë në Evropë

Shpenzimet për jetesë në Maqedoninë e Veriut janë më...

Një tetovar ka ndërruar jetë në aksidentin në rrugën Ohër-Kërçovë

Një person ka humbur jetën, ndërsa tre të tjerë...

Bekteshi: Me procesin e digjitalizimit në shtet do të racionalizohen edhe tarifat parafiskale

Tarifat parafiskale shpesh përmenden nga komuniteti i biznesit si...

Për Edi Ramën dhe Ali Ahmetin: Dilni nga “Ballkani i Hapur” i Serbisë së ministrit të Millosheviçit e ndihmojeni Kosovën

Shkruan Ekrem Krasniqi, Bruksel Në momentet kur Serbia e Aleksandar Vuçiçit...

Prej sot “shkrihen” çmimet e produkteve bazë në RMV, nuk pritet shtrenjtim

Prej sot pushon së qeni i vlefshëm vendimi i...

Arrestohet një i dyshuar për vrasjen e dyfishtë në “Shisha Bar”

Është arrestuar njëri nga të dyshuarit për përfshirje në...

Maqedonia mbetet në anën e duhur të historisë!Kovaçevski ,Edi Rama e Fatmir Bityqi në takim me Zelenskin

Kishniau, 1 qershor – Kryeministri, Dimitar Kovaçevski së bashku...

Marketing

(VIDEO) Faqet e përgjakura dhe syzet e thyera skandali në përleshjen e deputetëve në parlamentin bullgar

Një tentativë për përplasje fizike, si pështyrë dhe shtyrje...

Enti Gjerman i Statistikave: Maqedonia e Veriut ka shpenzime më të ulëta për jetesë në Evropë

Shpenzimet për jetesë në Maqedoninë e Veriut janë më...

Një tetovar ka ndërruar jetë në aksidentin në rrugën Ohër-Kërçovë

Një person ka humbur jetën, ndërsa tre të tjerë...

Bekteshi: Me procesin e digjitalizimit në shtet do të racionalizohen edhe tarifat parafiskale

Tarifat parafiskale shpesh përmenden nga komuniteti i biznesit si...